Сприятливий вплив ручного масажу на організм людини складно переоцінити. Нині масаж є одним із засобів оздоровлення та допомагає вести здоровий спосіб життя.

Своєю ефективністю масаж допомагає швидко відновитися після стресу, розслаблює напружені м’язи та відновлює почуття спокою і благополуччя.

Справжні майстри своєї справи, високоякісні косметичні матеріали, затишна та тепла атмосфера подарують Вам повне розслаблення організму та хороше самопочуття.

Загальний масаж

Загальний масаж – це розслабляючий масаж для всього тіла. Під час даного масажу обробляється спина, руки, ноги, живіт, шийно-комірцева зона. Рекомендований для всіх для повного релаксу, а також для спортсменів, що сраждають на біль у м’язах, для тих, хто має сидячий вид роботи та інших. Даний вид масажу знімає напругу у м’язах, втому, пришвидшує кровообіг та лімфо обіг.

Антицелюлітний масаж

Целюліт простіше попередити ніж потім позбутися від нього. Одним із способів у боротьбі з целюлітом є антицелюлітний масаж, що повертає гладкість і пружність шкірі стегон та сідниць та сприяє моделюванню фігури. Ефект від масажу посилюється за рахунок застосування спеціальних антицелюлітних кремів, лосьйонів і масел, що підвищують еластичність шкіри та насичені рослинними екстрактами. У результаті впливу на біологічно активні точки, а також рефлекторні зони організму підвищується настрій, відбувається потужний приплив енергії, а тіло виглядає приголомшливо молодим і привабливим.
Антицелюлітний масаж дозволяє ефективно боротися з проявами целюліту на тілі.

Лімфодренжний масаж

Даний вид масажу добре підходить для людей із варикозним розширення вен, для тих, хто страждає набряками. При цьому масажі наша лімфатична система починає працювати правильно, виводиться зайва волога, а разом із нею і токсини. Також даний вид масажу рекомендується тим, у кого є целюліт, він також пришвидшує боротьбу із застійними явищами, такими як целюліт.

Масаж спини 

Масаж спини — ефективний спосіб зняття м’язової втоми і відновлення працездатності людини. У першу чергу, він рекомендований людям, які ведуть сидячий або малорухливий спосіб життя. Масаж спини зміцнить м’язи, зніме напругу і втому, підвищить Вашу працездатність і підніме Вам настрій!
Масаж спини і масаж попереку має не лише розслаблюючі властивості, але і попереджає виникнення багатьох захворювань.

Медовий масаж

Це різновид антицелюлітного масажу, що надає шкірі пружності, підтягнутості, а також виводить токсини. Медовий масаж призначений для тих, хто має дряблість шкіри, набряки, нерівний рельєф шкіри.

Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз