Проколювання вушок, пупка, носика

Пірсинг — це не просто молодіжна мода, а й можливість зробити акцент на певній частині тіла.

У нашому салоні проводиться пірсинг пупка, носа, а також прокол вух пістолетом. Кожна з цих процедур абсолютно безпечна і проводиться кваліфікованим фахівцем.

[vc_single_image image=»1147″ img_size=»full» alignment=»center» css_animation=»fadeInDown»]

Проколювання вушок

Пірсинг вух — найпопулярніший вид пірсингу. Абсолютно безболісна, безкровна процедура, яка займе не більше хвилини. Дана процедура здійснюється спеціальними голками-сережками, які одягаються в вуха за допомогою спеціального «пістолета». Через місяць, при бажанні, їх можна замінити на будь-які інші або продовжити носити необмежений час.

Спеціаліст салону обробляє шкіру антисептиком і робить прокол «пістолетом». Прокол за допомогою пістолета здійснюється одноразовими сережками-голками. Процедура відбувається моментально, і сережка-голка залишається в проколі. Сережка автоматично стає на потрібне місце. Потім мочку вуха заново обробляють антисептиком.

[vc_single_image image=»1149″ img_size=»medium» css_animation=»fadeInLeft»]

Пірсинг носа

Пірсинг крила носа дозволяє зробити акцент на обличчі і на акуратному носику зокрема.

Пірсинг носа — проводиться за допомогою голки-катетера або спеціального пристосування ( «пістолета») — безболісно, безкровно, практично миттєво встановлює сережку.

Пірсинг пупка

Цей вид пірсингу особливо популярний серед жінок. Красива прикраса буде дуже кокетливо виглядати, привертаючи увагу оточуючих до Вашої стрункої фігури. Проводиться за допомогою голки-катетора.

Перед процедурою майстер дезинфікує місце проколу, робить розмітку. Під час процедури використовується затиск, який припиняє приплив крові до місця проколу і затискає нервові закінчення, це служить додатковим знеболенням. Прикраса легко займає своє місце за допомогою голки. Ранка обробляється антисептиком, а майстер обов’язково дасть рекомендації по догляду за місцем проколу до його загоєння. Прокол заживає за 2-4 тижні.

[vc_single_image image=»1153″ img_size=»full» alignment=»center» css_animation=»fadeInRight»]
[vc_message message_box_color=»warning» icon_fontawesome=»fa fa-exclamation»]Протипоказання:

  • Проколювання не можна здійснювати протягом місяця після застуди.
  • Після тяжкого запального захворювання.
  • При алергічній реакції на будь-який подразник.
  • При загальному нездужанні.
[/vc_message]
Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз