Перманентний макіяж (косметичне татуювання)

Що таке перманентний макіяж?

Перманентний макіяж — це косметичне застосування татуювання (постійної пігментації шкіри) для створення ефекту макіяжу на очах, а також для довгострокового покращення кольору шкіри обличчя, губ та повік. Його також використовують для штучної корекції брів, особливо у людей, які втратили їх з віком, внаслідок хвороб, таких як алопеція; хіміотерапії чи хірургічного втручання, а також для маскування шрамів, та білих плям на шкірі, як наприклад, при вітиліго.

Сучасна косметологія дарує жінкам прекрасний шанс уникнути щоденних стомлюючих процедур «приведення себе в порядок» — перманентний макіяж. Пігменти вводяться у верхній шар шкіри і забезпечують постійний макіяж протягом 1,5 – 3 років. Ця технологія дозволяє приховати всі візуальні недоліки, заощаджує Ваш час — у будь-який час доби Ви виглядатимете шикарно.

Переваги перманентного макіяжу

 • ви отримуєте брови ідеальної для вас форми і кольору

 • перманентний макіяж очей підходить жінкам, які носять окуляри й контактні лінзи.

 • перманентний макіяж дозволить поліпшити форму губ, додати їм об’єм або візуально зменшити, виправити асиметрію, зберегти яскравість і свіжість кольору.

 • приховує недоліки та підкреслює переваги у зовнішності

Яке обладнання застосовується?

MyStyle — провідний бренд перманентного макіяжу

Компанія MyStyle (Німеччина) — безумовний лідер в області виробництва професійних апаратів, устаткування та пігментів для перманентного макіяжу. Цей бренд добре відомий кожному професіоналу в даній сфері. Під торговою маркою MyStyle випускаються найкращі апарати, а також найбільш передові пігменти для перманентного макіяжу.

 Переваги пегментів MyStyle для перманентного макіяжу
 • унікальний склад
 • повна безпека для здоров’я клієнтів
 • всі пігменти My Style мають нейтральний РН, що гарантує відсутність алергічних реакцій
 • широкий вибір відтінків — більше 160 відтінків
 • для виробництва пігментів використані виключно натуральні мінеральні елементи
 • природні кольори та рівномірне виведення

Підприємство має власні дослідницькі центри, які забезпечують найкращі рішення в галузі обладнання і матеріалів для виконання всіх видів татуажу (перманентного макіяжу). Саме MyStyle є першим виробником, якому вдалося отримати всі необхідні сертифікати на пігменти для перманентного макіяжу.

Кращі майстри перманентного макіяжу усього світу сьогодні вибирають виключно пігменти та витратні матеріали німецької марки MyStyle. ПігментиMyStyle гарантують прекрасний результат і повну безпеку для здоров’я.

Хто буде проводити процедуру?

Савенко Тетяна,

 • Закінчила курс мікродермопігментування на базі школи косметології «Космотрейд».
 • Постійно проходить курси з підвищення кваліфікації у сфері перманентного макіяжу.
 • Володіє авторською технікою найкращого майстра перманентного макіяжу міжнародного класу Олени Кондратюк — «Brilliant Eyes: робота з повіками».
 • Пройшла курс підвищення кваліфікації за авторською технікою Олени Кондратюк «Royal Eyebrows».
 • Пройшла курс перекваліфікації з роботи на обладнанні ТМ MyStyle, а саме на модульному апараті останнього покоління Top Master.
 • У 2015 році була учасником Конференції по перманентному макіяжу, що відбувалася на базі виставки Інтершарм.
 • Всі підвищення кваліфікації Тетяна Савенко проходить у школі перманентного макіяжу «BeProfessional».
Перманентний макіяж брів

Процедура є чудовою альтернативою періодичного фарбування або щоденної промальовуванні брів.

Перманентний макіяж очей

Процедура поверне яскравість природним кольорам, приховає вікові зміни шкіри повік.

Перманентний макіяж губ

Прекрасний засіб для жінок, що не бажають шукати в сумці помаду після кожної чашки кави.

Поширені запитання

Перед перманентним макіяжем доведеться збрити брови? 
– Ні, природне зростання волосся не заважає його проведення.

Чи не постраждають волосся в обробленої області?
– Волосяні фолікули розташовуються в глибоких шарах шкіри, на глибині декількох міліметрів. А при проведенні перманентного макіяжу брів глибина проникнення голки обмежена 0,5 мм, тому пошкодження волосини не можливе.

Чи змінюють  брівки  свій колір з часом?
– Сучасні пігменти зберігають потрібний колір навіть через кілька років. Але з часом вони засвоюються організмом і нанесений малюнок поступово блідне. Тому, приблизно через 2 роки, якщо ви хочете, щоб перманентний макіяж знову став яскравішим, необхідна його корекція.

Чи можна за допомогою перманентного макіяжу  зробити брови на тих ділянках, де їх зовсім немає?
– Так, на тих ділянках, де немає природного росту волосся, імітувати їх наявність можна – оптимальним в цьому випадку буде застосування «волоскової» техніки. Найчастіше це потрібно при коротких бровах, облисінні їх кінчиків. Можна навіть намалювати брову при повному її відсутності (хоча достатній мірі природності макіяжу в такому варіанті добитися не вдасться). Взагалі – все, що можна намалювати косметичним олівцем, можна зробити і за допомогою перманенту. Тільки краще.

Страшно!
– Ви ніколи раніше не робили перманентний макіяж і тільки плануєте на нього зважитися? Почніть з брів – перманент в цій області робити не так страшно, як на губах або повіках. Його можна проводити навіть без знеболення. А коли ви переконаєтеся в кваліфікації майстра, побачите результат на своєму обличчі, вам буде набагато простіше довірити йому свої повіки і губи.

Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз