Перманентний макіяж губ

Перманентний макіяж губ — прекрасний засіб для жінок, що живуть повним життям і не бажають шукати в сумці дзеркальце і помаду після кожної випитої чашки кави. З ним ви будете завжди ідеально нафарбовані: під час їжі, роботи і навіть вночі.

Перманентний макіяж допоможе:

  • збільшити обсяг тонких губ
  • візуально підняти їх опущені куточки
  • надати яскравість блідим губам.

Кольорова палітра пігментів для перманентного макіяжу губ дуже широка: за допомогою світлих, майже непомітних фарб можна візуально збільшити або зменшити обсяг губ, зробити більш чітким їх контур. Кольори на 1-2 тони яскравіше натуральних допоможуть впоратися з блідістю губ.
Залежно від того, який результат ви хочете отримати, перманентний макіяж губ може проводитися не тільки різними кольорами, а різними техніками.

Перед процедурою

Особливістю перманентного макіяжу губ є необхідність профілактики загострення герпесу. Цим вірусом інфіковано понад 90% населення великих міст. Тільки у одних людей він практично ніяк не виявляється, а у інших — рецидивує часто. Перманентний макіяж — це безліч мікроскопічних уколів і таке механічне подразнення часто провокує загострення герпесу на губах. Оскільки герпетичні висипання не тільки неприємні самі по собі, а й можуть вплинути на результат перманентного макіяжу — профілактичний прийом противірусних препаратів всередину необхідний. Конкретний препарат (Зовіракс, Валтрекс, Герпевір або ін.).

Візьміть з собою на консультацію помаду, косметику для губ, якої зазвичай користуєтеся — це допоможе вам пояснити майстру який макіяж вам більше подобається, який результат ви очікуєте від перманенту.

Процедура

Відповідно до ваших побажань майстер намалює ескіз перманенту на ваших губах. Процедура почнеться тільки після того, коли ви будете точно впевнені, що ескіз повністю відповідає вашим очікуванням.

Анестезія при перманентному макіяжі  губ виконується або аплікаційними методом (із застосуванням знеболюючих кремів і гелів).

Тривалість сеансу перманентного макіяжу губ становить до 2 годин.

Догляд після процедури

Період загоєння після перманентного макіяжу губ триває 3-7 днів. Набряклість губ зберігається не більше 2-х діб. Перші два дні перманент буде виглядати занадто яскравим.

Потім на губах утворюється тонка кірочка. Крізь неї перманент буде виглядати блідим. Ваше завдання — берегти ці скоринки. Не намагайтеся їх здерти або відмочити! Вони виконують функцію «природної пов’язки», що забезпечує оптимальні умови для загоєння губ і відлущаться самі через кілька днів.
Якщо буде турбувати сухість губ — змащуйте їх тонким шаром крему «Бепантен Плюс» (крему, а не мазі з такою ж назвою).

Намагайтеся менше мочити губи, не пийте гаряче, а холодні рідини пийте через трубочку.

Косметикою для губ можна починати користуватися після сходження кірочок.

У перший тиждень після перманентного макіяжу намагайтеся уникати впливу вітру і морозу.

Влітку протягом не менше, ніж три тижні після процедури перед виходом на вулицю слід користуватися сонцезахисної губною помадою (SPF більше 20).

Протягом двох тижнів після перманентного макіяжу  не  можна засмагати, відвідувати сауну і купатися.

При будь-яких сумнівах в тому, що загоєння йде добре — телефонуйте нам.

Через місяць губи проводиться корекція перманентного макіяжу, для досягнення максимально бажаного результату.

 

Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз