Перманентний макіяж брів

Це процедура, що не тільки полегшує щоденний макіяж, а і створює образ жінки.

Пермнентний макіяж брівок виконується у двох основних техніках, а саме нанесення на шкіру малюнку і вигляді імітації волосків, а також у вигляді «Пудрових брівок»

Волоскова техніка вважається найприроднішою і найнепомітною для оточуючих. Вона створює ефект пухнастих брівок, при цьому не обтяжуючи погляд і не створюючи занадто виразного кольору брів.

Майстер наносить на шкіру спеціальним апаратом тонкі лінії, плавно повторюючи ріст і нахил власних волосків на брівках клієнта. Підбираються спеціальні відтінки пігменту  для максимального попадання з тональністю власних волосків.

Волоскова техніка підходить для всіх вікових категорій клієнток, для всіх типів брівок і навіть у тому випадку, що хочеться лише додати певну кількість волосків, які по певним причинам перестали рости.

Техніка «Пудрові брівки» для тих, хто полюбляє більше макіяжний ефект на  брівках, адже вона є імітацією легкого нанесення тіней або олівця на брівки.

Це не є класичним розтушуванням, що виглядає чітко і штучно. Пудрові брівки утворюють легку витончену тінь, що не обтяжує погляд.

Дані техніки можна також поєднувати, про це Ви можете проконсультуватися із майстром на консультації або перед процедурою.

Перед процедурою

Перед процедурою перманентного макіяжу брівок не потрібно додатково корегувати форму та фарбувати
власні брівки, краще, щоб майстер побачив як Ваші брівки виглядають без корекції. Бажано за 3 години до процедури не пити каву, яка підвищує тиск та кровообіг.

Як проводиться процедура:

Починається процедура з детального малювання ескізу звичайною декоративною косметикою, що дає Вам
можливість побачити як будуть виглядати майбутні брівки на Вашому обличчі. Після затвердження форми брівок майстер наносить гелеву анестезію для полегшення больових відчуттів під час процедури. Тривалість процедури в середньому складає 2 години.

Після перманентного макіяжу:

Після процедури макіяж буде здаватися надто яскравим, шкіра навколо брів буде почервонілою і набряклою. Ці явища пройдуть протягом доби.

До наступного дня на шкірі брів сформуються кірочки, і макіяж буде здаватися недостатньо яскравим.  Якщо турбує сухість шкіри в зоні проведення процедури- можна змащувати оброблену область 2-3 рази в день дуже тонким шаром крему «Бепантен Плюс».

Ваше завдання на цей період — берегти кірочки. Вони виконують функцію «природною пов’язки» — під ними відбувається загоєння перманенту. Чим пізніше відійдуть кірочки, тим краще. Зазвичай вони тримаються 5-7 днів — весь цей час брови можна мочити водою.

У разі будь-яких сумнівів у тому, що загоєння йде добре — телефонуйте нам.

Після відходження кірочок протирання розчинами вже не потрібно, а застосування Бепантена можна продовжити.

Якщо ви зробили перманентний макіяж брів влітку — протягом 2-3 тижнів обов’язково користуйтеся сонцезахисним кремом перед виходом на вулицю.

Поширені запитання:

Перед перманентним макіяжем доведеться збрити брови? 
— Ні, природне зростання волосся не заважає його проведення.

Чи не постраждають волосся в обробленої області?
— Волосяні фолікули розташовуються в глибоких шарах шкіри, на глибині декількох міліметрів. А при проведенні перманентного макіяжу брів глибина проникнення голки обмежена 0,5 мм, тому пошкодження волосини не можливе.

Чи змінюють  брівки  свій колір з часом?
— Сучасні пігменти зберігають потрібний колір навіть через кілька років. Але з часом вони засвоюються організмом і нанесений малюнок поступово блідне. Тому, приблизно через 2 роки, якщо ви хочете, щоб перманентний макіяж знову став яскравішим, необхідна його корекція.

Чи можна за допомогою перманентного макіяжу  зробити брови на тих ділянках, де їх зовсім немає?
— Так, на тих ділянках, де немає природного росту волосся, імітувати їх наявність можна — оптимальним в цьому випадку буде застосування «волоскової» техніки. Найчастіше це потрібно при коротких бровах, облисінні їх кінчиків. Можна навіть намалювати брову при повному її відсутності (хоча достатній мірі природності макіяжу в такому варіанті добитися не вдасться). Взагалі — все, що можна намалювати косметичним олівцем, можна зробити і за допомогою перманенту. Тільки краще.

Страшно!
— Ви ніколи раніше не робили перманентний макіяж і тільки плануєте на нього зважитися? Почніть з брів — перманент в цій області робити не так страшно, як на губах або повіках. Його можна проводити навіть без знеболення. А коли ви переконаєтеся в кваліфікації майстра, побачите результат на своєму обличчі, вам буде набагато простіше довірити йому свої повіки і губи.

 

Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз