Апаратний педикюр

Апаратний педикюр — одна з популярних і безпечних процедур по догляду за стопою ноги. Ефективність цього способу обробки ніг надзвичайно висока. За допомогою апаратного педикюру майстри нігтьового сервісу видаляють натоптиші, мозолі, мікротріщини, вирішують проблему врослого нігтя, обробляють діабетичні та грибкові стопи.

Вважається, що батьківщиною цього виду педикюру вважається Німеччина. Педантичні німці ґрунтовно підійшли до питання вирішення проблеми красивих ніжок. Апаратний педикюр — порятунок для тих, хто страждає мозолями і натоптишами, хоча якщо ступні трохи запущені, ефект буде не так помітний з першого разу. Зате згодом ви відчуєте різницю!

Процедура апаратного педикюру

Отже, ви прийшли в салон і готові дізнатися, що ж це таке. Ви відразу здивуєтеся: традиційного розпарювання у воді не буде. Замість цього ваші ступні оброблять спеціальним засобом для дезінфекції та кремами для розм’якшення шкіри, а пальці — чарівної рідиною для жорстких нігтів, що мають тенденцію вростати в шкіру.
Всі ці засоби діють тільки на відмерлі частинки шкіри, ніяк не зачіпаючи живі — приємний факт, чи не так? Потім вас знову чекає сюрприз — зрізати відмерлу шкіру теж не будуть. Замість цього включать спеціальний прилад, який трохи нагадує бормашину і за допомогою спеціальних шліфувальних насадок, які підбираються індивідуально і попередньо стерилізуються, оброблять ваші ступні.
Існують також шліфувальні ковпачки — з їх допомогою можна обробляти «важкі» місця: між пальчиками, кінчики пальців. Не бійтеся, це зовсім не боляче.
Так як на стопі розташована маса нервових закінчень, в процесі процедури ви отримаєте щось на зразок точкового масажу, який буде не тільки приємний, а й корисний всьому організму.

Якщо у вас є застарілі мозолі і натоптиші, то і в цьому випадку Вам допоможе апаратний педикюр. За допомогою спеціального бору вони висвердлюються. Жива шкіра навколо не травмується, немає ні хворобливих відчуттів, ні ранок.

На отвір, який утворюється внаслідок свердління бором, наносять спеціальну настоянку від мозолів, яка розчиняє залишився мозольний корінь. За допомогою шліфовки також обробляють і краї тріщин на п’ятах, а згодом таке неприємне явище, як тріщини, буде турбувати все рідше і рідше.
Кутикула, яку за доброю традицією ми звикли обрізати, не видаляється, а підрівнюється однією з найменших насадок. При цьому коригується форма нігтів, починають відновлюватися нігтьові плаcтини.

При видаленні загрубілого шару, під час процедури відбувається своєрідний точковий масаж рефлекторних зон на стопі, що надає загальне оздоровче дію на організм. Апаратний педикюр дозволяє ефективно видаляти найскладніші сухі натоптиші і тріщини на п’ятах безболісно. Тріщини на п’яті під час апаратного педикюру можна обробити дуже ретельно, без болю і ран. Повторне виникнення тріщин трапляється надалі набагато рідше.

Апаратний педикюр допомагає відновити нігтьові пластини, боротися з їх потовщенням, виправити врослий ніготь. Апаратний педикюр принесе Вам відсутність постійної тяжкості і втоми ніг, дозволяє вільніше носити улюблене взуття на підборах.

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.
Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз