Косметичні процедури

Косметичні процедури пальців рук та ніг, котрі проводить косметологічна студія SAVE в Обухові

Апаратний манікюр

Манікюр, догляд за нігтями рук, надає кожній сучасній жінці яскраву індивідуальність, незважаючи на її вік і соціальне становище. Манікюр в студії краси Cosmetic Studio SAVE в м. Обухів виконується на найсучаснішому обладнанні, а саме апарті із дезинфікуючим спреєм німецької фірми Baehr.

Перевага даного виду манікюру в тому, що кутикула не заростає так швидко, як після звичайного обрізного манікюру.

Для покриття використовуються лаки провідних європейських фірм CND, Luxio, Kodi.

Також в наявності є лак Vinylux, що знімається звичайним засобом для зняття лаку, його часто замовляють для маленьких принцес.

Також можна обрати різні дизайни нігтів

Апаратний педикюр

Доглянуті ноги — це красиво і естетично. Сучасна апаратна процедура з обробки нігтів, а також спеціальний догляд (видалення мозолів, полірування нігтів, боротьба з грибком стопи) в Обухові.

Дана процедура виконується на сучасному німецькому обладнанні Baehr. Для зручності процедури використовується спеціальне педикюрне автоматичне крісло, апарат для педикюру із дезинфікуючим спреєм.

Наш майстер допоможе Вам позбавитися проблеми вростання нігтів, натоптишів, грибку. Також Ви зможете придбати в домашній догляд професійні креми для ніг.

Нарощування вій

Кожна справжня жінка мріє про прекрасні виразні очі, глибокі і сяючі, неначе нічне море при світлі зірок. А вії неодмінно мають бути густими, довгими і пухнастими. І якщо таких вій немає від природи, то скільки б ви їх не фарбували дорогою тушшю, скільки б не підкручували – ефекту «поцілунку метелика» не досягнете. Але прогрес як такий, та й в області косметології, не стоїть на місці. Для вирішення проблеми тонких і рідких вій в Голівуді виникла нехитра методика нарощування вій.

Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз