Обгортання T-SHOCK 31 в Обухові

T-SHOCK 31 — процедура бандажного обгортання в Обухові, що дозволяє «худнути на очах»

T-SHOCK 31 — процедура, яка гарантує результати — видиме зменшення обсягів, поліпшення еластичності і тонусу шкіри, антицелюлітну і тонізуючу дію, зазначається нормалізація водно-сольового обміну в клітинах, активізується діяльність лімфатичної системи і регенерації тканин, сповільнюються процеси старіння шкіри і організму в цілому.

Основним принципом процедури T-SHOCK 31 є комплексна дія 31 лікарської рослини, підібраних науковим методом. Завдяки унікальній рецептурі і збалансованому інгредієнтному складу ми отримуємо комплексну дію: дренажну, ліполітичну і термогенну.

Процедура бандажного обгортання T-SHOCK 31 дозволить не тільки позбутися від зайвих обсягів, а й наочно в цьому переконатися, — особливістю процедури є вимір обсягів «до» і «після». Простота виконання бандажної обгортання T-SHOCK 31 досягається завдяки використанню мінімуму засобів: гелю, солі і бинтів для бандажного обгортання.

Високий результат процедури T-SHOCK 31 гарантують активні концентрати 31-го рослини, об’єднані за унікальною рецептурою в складі гелю, в комбінації з бандажним обгортанням T-SHOCK 31.

Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз