Мезотерапія без’інєкційна (ультразвуковий фонофорез)

Ультразвуковий фонофорез в Обухові — метод фізіотерапії та апаратної косметології, заснований на поєднанні впливу ультразвуку і спеціальних лікувальних або косметичних засобів.

При фонофорезі клітини отримують своєрідний мікромасаж, відбувається активація клітинного обміну, лімфодренажа і місцевого кровообігу.

Ультразвук підвищує судинну і міжклітинну проникність, введення в тканини лікарських речовин — фонофорез — дозволяє їм інтенсивніше впливати на шкіру.

Проникаючі активні речовини накопичуються, утворюючи «шкірне депо», з якого вони поступово надходять в кров. При цьому шкірні покриви залишаються неушкодженими, процедура безболісна. Може з успіхом застосовуватися у пацієнтів, які не переносять хворобливі сеанси мезотерапії або мають до неї медичні протипоказання.

Ультразвуковий фонофорез застосовується для шкіри будь-якого типу і для будь-яких вікових категорій. Фонофорез є оптимальною процедурою для дуже сухої шкіри обличчя, і дуже чутливою для хімічного або механічного впливу. Фонофорез може бути окремою процедурою експрес-догляду.

Верхній шар епідермісу під час процедури оновлюється, шкіра стає м’якою, свіжою і молодою. Шкіра підтягується, м’язи тонізуються, стимулюються нервові закінчення, створюючи ефект ліфтингу. Для вирішення проблем жирної шкіри і шкіри, ураженої висипом вугрів застосовується протизапальний ефект фонофорезу, а також ефект розм’якшення і розсмоктування рубців і ущільнень.

Перед процедурою на очищену шкіру наноситься спеціальний гель або лікувальний косметичний препарат. Ультразвуковим електродом косметолог робить легкі рухи по шкірі. Суб’єктивно на шкірі відчувається приємна вібрація. Тривалість процедури фонофорез 10-15 хвилин.

Процедура моментально освіжає шкіру, тонізує, стирає всі сліди втоми і стресів.

Але довгостроковий результат можна отримати, лише пройшовши повний курс терапії.

Рідкісними протипоказаннями до фонофорезу є:

  • різні захворювання шкіри, в тому числі онкологічні
  • невралгія і параліч лицьового нерва
  • стан після операцій на обличчі
  • інфекційні та вірусні захворювання
Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.
Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз