Студія краси SAVE в Обухові пропонує різні види масажу обличчя

[dt_fancy_separator]
[vc_single_image image=»1185″ img_size=»full»]

Спеціальна косметика для міоліфтінга — це косметичні препарати, насичені киснем, колагеном, біологічно активними речовинами і вітамінами. Застосування такої косметики при міоліфтинг вельми продуктивно, адже під м’яким впливом струмів вона проникає в глибокі шари шкіри.

Міостимуляція обличчя

Міостимуляція обличчя — новий метод апаратної косметології, результатом якого є м’яка підтяжка м’язів і шкіри без втручання хірурга. Здійснюється міоліфтінговая підтяжка за допомогою мікрострумів, з використанням додатково спеціальної косметики.
Мікроструми — відмінні провідники для корисних компонентів, що вводяться в шкіру. Вони стимулюють обмін речовин, призводять ослаблені м’язи в тонус, нормалізують роботу сальних залоз і мають протизапальну дію. Вплив мікрострумів синтезує нові еластинових і колагенові волокна.

М’яко впливаючи на епідерміс і більш глибокі шари шкіри, м’язи, судини, мікроструми за рахунок м’якого лімфодренажного дії стимулюють видалення продуктів обміну.

[dt_fancy_separator]

Масаж обличчя європейський

Моделюючий масаж обличчя являє собою ретельне і глибоке опрацювання м’язів обличчя, шиї і області декольте на глибинному рівні, що призводить до зняття напруги, зміцнення і ліфтинг тканин.

Завдяки потужному впливу на біологічні процеси в шкірі, що моделює масаж обличчя допомагає омолодити шкіру і відновити її здоровий вигляд. Європейський масаж має дренажний ефект — виводить зайву рідину і знімає набряклість. За допомогою спеціальних рухів збільшується реакція нервових закінчень і поліпшення м’язового тонусу. Під час процедури масажу мікроциркуляція крові збільшується, і шкіра насичується киснем. Стимуляція клітин і обмін речовин в тканинах, призводить до активації синтезу еластину і колагену. Багато пацієнтів відзначають, що ефект ліфтингу можна помітити вже після кількох процедур.

[vc_single_image image=»1187″ img_size=»full»]

Саме тому європейський масаж обличчя справедливо визнаний в якості ручної альтернативи пластичної хірургії. Масаж особи є відмінним способом для зняття стресу, що в свою чергу дозволить Вам повністю розслабитися і насолодитися масажем.

Тривалість процедури моделює масажу — 20-30 хв., З періодичністю 2-3 рази в тиждень.

Курс процедур (10-15) забезпечує стабільний і тривалий омолоджуючий результат.

[dt_fancy_separator]
Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз