Жінки завжди прагнули бути привабливими, ефектними і елегантними. Багато часу приділяють турботі про волосся, фігурі, шкірі. Іноді забувають, що ідеальний образ не виглядає завершеним, якщо руки не в порядку.
Манікюр, догляд за нігтями рук, надає кожній сучасній жінці яскраву індивідуальність, незважаючи на її вік і соціальне становище.
Слово манікюр в перекладі з латинської — «догляд за руками» (manus — рука і cura — догляд) — косметична процедура по обробці шкіри і нігтів рук.
У нашій студії краси в Обухові виконуються різні види манікюру: класичний, апаратний, європейський, SPA-манікюр, Гарячий манікюр, Французький манікюр.
Для покриття в студії краси Cosmetic Studio SAVE використовуються лаки Luxio:

Cтудія краси Cosmetic Studio SAVE в м. Обухів пропонує наступні види манікюру:

Класичний (обрізний) манікюр

Його ще називають «мокрим» через спосіб розм’якшення кутикули. При класичному манікюрі спочатку нігтям надають бажану форму, потім розмочують руки в спеціальному розслабляючому розчині. Після того, як кутикула стала м’якою, її відсувають і обрізають спеціальними щипцями. Класичний манікюр рекомендують робити не рідше одного разу на тиждень. Даний вид догляду за нігтями більше підходить тим, у кого кутикула нігтя досить груба і велика. Класичний манікюр здатний швидко надати нігтям доглянутий і привабливий вигляд.

Європейський (необрізний) манікюр

Відмінною рисою даного виду обробки нігтя є те, що кутикула нігтьової пластини не обрізається, а відсувається. Для цього шкіру біля нігтя розм’якшують спеціальними маслами і кремами, після чого спеціальною дерев’яною паличкою відсувають її. Цей спосіб абсолютно безпечний в плані занесення інфекції. Він ідеально підходить для тонкої шкіри навколо нігтя з близько розташованими капілярами. Але даний спосіб вимагає постійного догляду за нігтями, для запущених рук з товстою кутикулою він не підійде.

Апаратний манікюр

Даний спосіб є різновидом європейського манікюру. При цьому використовується спеціальний апарат зі шліфувальними насадками. За допомогою даного апарату прибираються омертвілі клітини кутикули. Сама ж шкірка навколо нігтя не пошкоджується. Даний вид манікюру є «сухим», так як шліфування відбувається на сухій шкірці, без нанесення будь-яких пом’якшуючих засобів.

Апаратний манікюр має ряд переваг: зростання кутикули сповільнюється, нігті перестають розшаровуватися.

Він особливо рекомендується людям з пошкодженими нігтями, сухою і швидкозростаючою кутикулою. Якщо шкіра навколо нігтя тонка, то від такого манікюру краще відмовитися. Щоб зберегти красу і доглянутість нігтів, необхідно вдаватися до допомоги апаратного манікюру приблизно два рази на місяць.
Крім даних різновидів манікюру існують ще декілька типів догляду за нігтями.

SPA-манікюр

Даний вид манікюру включає в себе комплексну процедуру догляду за нігтями і шкірою рук. Такий манікюр включає в себе м’який пілінг для видалення відмерлих клітин, використання спеціальних засобів, керамідів і вітамінів для живлення і зволоження шкіри. Сеанс spa-манікюру супроводжується аромотерапією. Кутикула при такому вигляді манікюру пом’якшується і відсувається апельсиновою паличкою. Важливою частиною такої spa-процедури є масаж рук. Після першого ж сеансу ви відчуєте, що шкіра рук стала бархатистою, а нігті здоровими, міцними і доглянутими.

Гарячий манікюр

Він є різновидом класичного або європейського манікюру. Відмінність полягає в тому, що для розм’якшення кутикули руки розміщюються в індивідуальні ванночки зі спеціальним живильним розчином. Такі ванночки підігріваються, підтримуючи постійну температуру. Завдяки такій процедурі, нігтьова пластина зміцнюється, а шкіра рук живиться і зволожується. Гарячий манікюр особливо рекомендується робити власницям тонких, пошкоджених нігтів, після зняття штучних нігтів і в холодну пору року.

Французький манікюр

Це відомий спосіб декоративної обробки нігтя. При французькому манікюрі акцент робиться на кінчику нігтя, він покривається білим лаком або обробляється спеціальним олівцем. Для фарбування всієї нігтьової пластини використовують світлі тілесні відтінки лаку. Такий вид манікюру ідеально підійде до будь-якого типу одягу і макіяжу. Французький манікюр буде доречний будь-де: в офісі, на вечірці, вдома.

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.
Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз