Жінки завжди прагнули бути привабливими, ефектними і елегантними. Багато часу приділяють турботі про
волосся, фігурі, шкірі. Іноді забувають, що ідеальний образ не виглядає завершеним, якщо руки не в порядку.

Манікюр, догляд за нігтями рук, надає кожній сучасній жінці яскраву індивідуальність, незважаючи на її вік і соціальне становище.
Слово манікюр в перекладі з латинської — «догляд за руками» (manus — рука і cura — догляд) — косметична процедура по обробці шкіри і нігтів рук.
Cтудія краси Cosmetic Studio SAVE в м. Обухів пропонує наступні види манікюру.

В нашій косметологічній студії ми пропонуємо апаратний манікюр 

Даний спосіб є різновидом європейського манікюру. Перевагою апартного манікюру є використання спеціального апарату зі шліфувальними насадками. За допомогою даного апарату прибираються кутикула, зішліфовується огрубіла шкіра на пальцях, мозолі. Сама ж шкірка навколо нігтя не пошкоджується. Для даного виду манікюру не використовуються засоби, що пом’якшують кутикулу. В нашій студії представлений апарат для манікюру із дезінфікуючим спреєм, що одночасно охолоджує та дезінфікує поверхню, що обробляється.

Апаратний манікюр має ряд переваг: зростання кутикули сповільнюється, нігті перестають розшаровуватися.

Він особливо рекомендується людям з пошкодженими нігтями, сухою і швидкозростаючою кутикулою. В Cosmetic studio Save для того, щоб Ваші ручки залишалися гладенькими, використовується м’який пілінг для видалення відмерлих клітин, використання спеціальних засобів, керамідів і вітамінів для живлення і зволоження шкіри. Кутикула при такому вигляді манікюру пом’якшується. Скрабування проводиться масажним лініям і вже після першого ж сеансу ви відчуєте, що шкіра рук стала бархатистою, а нігті здоровими, міцними і доглянутими.

Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз