LPG масаж обличчя

Що таке LPG масаж?

LPG масаж — одна з найефективніших методик корекції фігури, лікування целюліту і підтяжки шкіри. LPG технологія заснована на впливі на шкіру і підшкірно-жирову клітковину моторизованими роллерами, укладеними в спеціально сконструйованій саморушній маніпулі. Саморушні ролики обертаються з різними швидкостями, в різних напрямках, що дозволяє вирішувати весь спектр естетичних проблем. За рахунок активного впливу посилюються процеси ліполізу (спалювання жиру) вдається зменшити об’єми тіла і позбутися від локальних жирових відкладень в проблемних зонах.

Ще одним плюсом, яким володіє масаж LPG — це лімфодренажний ефект. Масаж LPG виводить надлишки рідини з підшкірних тканин, прибираючи набряки і припухлості. Ефективна стимуляція сполучної тканини, яку дає масаж LPG, дозволяє зменшити обсяг жирових клітин, відновити циркуляцію і обмінні процеси, повертає шкірі пружність і бореться з целюлітом будь-якого походження і на будь-якій стадії розвитку. Масаж LPG володіє потужним нормалізуючою і релаксуючою дією на нервову систему.

Процедура LPG масажу проводиться на апараті останнього покоління: LPG Cellu M6 Integral

[vc_single_image image=»322″ img_size=»full»]

Про процедуру LPG массажу обличчя

[vc_single_image image=»642″ img_size=»full» style=»vc_box_circle_2″]

В основу технології LPG-масажу обличчя покладені й доведені до досконалості принципи пластичного масажу обличчя, традиційно виконуваного вручну.

Шкіра на обличчі тонка і ніжна, в той же час, зморшки і складки вимагають глибокого опрацювання. При звичайному мануальному масажі дуже складно досягти «золотої середини»: не травмувати шкіру і, в той час, ефективно і глибоко на неї впливати. Часто косметологічна корекція потрібна на невеликих за площею областях, наприклад, навколо очей або між бровами, однак пальці масажиста, якими б тонкими і вмілими вони не були, не можуть ефективно впливати на ці ділянки.

Застосовувана при LPG-масажі ліфт-маніпула забезпечує акуратний, і в той же час дуже ефективний вплив. Вона являє собою невелику камеру, куди під дією вакууму, м’яко й делікатно, підтягується шкірна складка. Усередині камери на неї здійснюється вібро-механо-вакуумний вплив в трьох взаємно перпендикулярних площинах.

[vc_single_image image=»649″ img_size=»full» css_animation=»fadeInUp»]

Комп’ютер апарату LPG дає можливість тонкої корекції параметрів масажу в залежності від індивідуальних особливостей шкіри, її сприйнятливості до фізіотерапевтичного впливу. Проводити LPG-масаж можна як у самому ніжному, релаксуючому режимі, так і в режимі глибокого, активного впливу.

LPG-масаж — не просто механічний вплив на тканини. Це складний процес впливу на організм, який надає ефект за допомогою впливу на:

 • центральну і вегетативну нервову систему
 • вироблення в тканинах біологічно активних речовин
 • циркуляцію крові, лімфи, міжтканинної рідини
 • зростання нових капілярів в шкірі
 • стимуляцію клітинної активності

[vc_single_image image=»399″ img_size=»full»]

Додатковий професійний догляд

Після масажу LPG на ділянки тіла з ослабленим тонусом шкіри (внутрішня поверхня плечей і стегон, зона талії та грудей) для досягнення загального естетичного ефекту наноситься моделюючий і зміцнюючий гель з негайним ефектом ліфтингу — Firming Contour Fluid. Продукт надає пружність контурам тіла, має виражений ліфтинговий ефект. Він формує на поверхні шкіри підтягуючу плівку, яка дає ефект миттєвого і довготривалого ліфтингу.

Домашній догляд

Протягом курсу відновлення шкіри бажано чергувати «Зміцнюючий гель» з «Поживним кремом для лікування ослабленої шкіри», використовуючи їх вранці і ввечері.

Результат

 • Розгладження зморшок
 • Відновлення контуру обличчя
 • 43% зменшення глибини зморшок
 • 53% збільшення щільності шкіри
 • 48% зменшення небажаного обсягу підшкірного жиру

Протипоказання

 • вагітність
 • хронічні захворювання
  у період загострення
 • онкологія
 • менструація
 • тромбофлебіт

Відео про процедуру

Запрошуємо відвідати LPG масаж в Обухові

м. Обухів, мікрорайон Сосновий, будинок 2, офіс 26
(098) 480-13-30

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.
Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз