Лазерний карбоновий пілінг Обухів

Карбоновий пілінг – це косметична процедура, яка базується на комплексному ефекті неодимового лазера і карбонового наногеля. Такий підхід дає можливість виконання глибокої чистки шкіри і позбавлення від ороговілого епідермісу. Результат – сяюча здорова шкіра
КАРБОНОВИЙ ПІЛІНГ ОБУХІВ – ефективна лазерна процедура, яка дозволяє впоратися з нерівним рельєфом шкіри, зморшками, пігментними плямами і іншими естетичними дефектами. Безболісність і відсутність складного реабілітаційного періоду разом з приголомшливим ефектом роблять карбоновий пілінг ефективною методикою якісного поліпшення стану шкіри.

Карбоновий пілінг: результати

✔ звуження і очищення розширених пор шкіри
✔ очищення шкіри, поліпшення кольору
✔ вирівнювання тону шкіри
✔ розгладження дрібних зморшок
✔ стерилізуюча і бактерицидна дія на шкіру
✔ профілактики акне
✔ відлущування епідермісу
✔ активації регенерації клітин глибоких шарів шкіри
✔ синтезу колагенових і еластичних волокон
✔ знищення патогенної мікрофлори
✔ нормалізації ліпідного балансу шкіри

Карбоновий пілінг: етапи

  • 1 етап. Очищення шкіри з допомогою вуглецевого гелю. На шкіру тонким шаром наноситься гель, який притягує до себе бруд і шкірний жир. Під дією лазерного променя він випаровується разом з забрудненнями і мертвими клітинами.
  • 2 етап. Фототермоліз, за допомогою якого прогріваються глибокі шари шкіри та активізується інтенсивний процес регенерації клітин (вироблення природного колагену та еластану, гіалуронової кислоти).

Процедура триває 60 хвилин. Реабілітаційний період абсолютно не потрібний. Легке почервоніння зникає за кілька годин, а ефект від пілінгу видно практично одразу.

Курс становить в середньому 4 сеанси, з інтервалом 7 днів. Однак, косметолог може змінювати частоту інтенсивності процедур у разі, якщо виникне така потреба.
Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз