Лазерне видалення татуажу і татуювання Обухів

Лазерне видалення татуювання в Обухові

Лазерне видалення татуювань найбільш популярний та безпечний метод на сьогоднішній день. А головне — не варто турбуватися з приводу всіляких наслідків. Метод заснований на здатності світлових імпульсів впливати виключно на фарбувальні речовини, не пошкоджуючи оточуючі ділянки шкіри. Ефективність такого методу досить висока — це менш болісно та ймовірність рубцювання мінімальна, однак, давати стовідсоткову гарантію, все ж, було б недостовірно.

Скільки знадобиться лазерних процедур для видалення небажаного татуювання залежить від ряду факторів: від типу чорнил, які використовували, наскільки глибоко вводилася фарба й де саме розташовано татуювання. Перші кілька днів після процедури не варто оголювати оброблену ділянку на сонці та обробляти спиртовмісними засобами.

У нас представлений неодимовий лазер PrimeLaser systems, що є максимально безпечним для проведення даних процедур. Він дозволяє підібрати індивідуальний підхід до видалення кожного татуажу і татуювання. З його допомогою можна контролювати глибину і інтенсивність впливу, що забезпечує прекрасний результат.

Лазерне видалення татуажу в Обухові

При лазерному видаленні татуажу встановлюється певна довжина хвилі і частота імпульсу, які надають мінімальний вплив на зовнішній покрив шкіри, і руйнують тільки гранули барвника. Гранули розпадаються на мікро-фрагменти і поступово виводяться лімфою з підшкірного шару протягом декількох тижнів. Тобто татуаж (як і татуювання) світлішає не відразу після сеансу, а поступово втрачає свій контраст, поки не відбудеться повне або майже повне зникнення.

 • Лазерне видалення «татуажу брів» відбувається таким чином, що неодимовий лазер діє руйнівно на фарбувальний пігмент, який далі виводиться лімфатичною системою. При цьому шкіра і волосяний покрив ніяк не ушкоджуються, і виключається поява шрамів і рубців.
 • При видаленні «татуажу губ» барвник може змінити відтінок. Як буде поводитись червоний або рожевий пігмент після процедури освітлення складно передбачити. Часто він просто світлішає, а буває, що на кілька днів потемніє або змінить відтінок перш ніж посвітлішати.
 • Важливо знати, що протягом відновлювального періоду відразу після процедури в області обробки може з’явитися почервоніння шкіри, набряк м’яких тканин та відчуття печіння. Ці симптоми носять тимчасовий характер.
Даний процес видалення татуажу лазером розбивається мінімум на 2-3 сеанси з інтервалом 2 місяці. Точний інтервал призначає фахівець після процедури. Ви будете самі спостерігати поступове освітлення татуажу і наочно орієнтуватися скільки сеансів вам ще потрібно для досягнення бажаного результату.

Переваги видалення татуажу і татуювання неодимовим лазером у Cosmetic Studio Save

Лазер має селективний вплив на шкіру: лазерне світло поглинається пофарбованими структурами, які потім руйнуються і знебарвлюються. При цьому руйнуванню піддаються лише пофарбовані структури. Потрібний ефект досягається методом підбору певних лазерних хвиль окремо для кожного кольору пігменту. Барвники, що розпалися на гранули, виводяться природньо при відлущування шкіри або з потоком лімфи протягом 30-60 днів.

✔ безпечно та ефективно
✔ мінімальний відновний період
✔ не виникають рубці та шрами
✔ без кірочок та без травматизації

Лазерне видалення тату в Обухові: неодимовий лазер Prime Plus

Неодимовий лазер Prime Plus — короткоімпульсний твердотільний лазер з кристалом алюмоїттрієвого граната, який активізований іонами неодиму.
У формуванні імпульсів бере участь модулятор добротності (Q-Switch), який перетворює потужну лазерну енергію в ультракороткі за часом імпульси тривалістю до 8 наносекунд.
Для руйнування пігменту використовуються хвилі різної довжини: 1064 та 532 нм. Скорочення довжини хвилі до 532 нм відбувається за рахунок вбудованого нелінійного кристала (KTP — Титані фосфату калію).

Протипоказання

 • вагітність, період лактації
 • онкологічні захворювання
 • цукровий діабет та інші хронічні захворювання
 • аутоімунні захворювання
 • епілепсія
 • запальні захворювання, що супроводжуються підвищеною температурою тіла
 • захворювання шкіри в зоні проведення процедури
 • схильність до утворення келоїдних рубців

Підготовка

за 2 тижні до процедури не можна:

 • засмагати, відвідувати солярій;
 • приймати антибіотики тетрациклінового ряду, фторхінолони, сульфаніламіди;
 • проводити хімічні пілінги в зоні видалення;

за 3 дні до процедури:

 • не можна зону протирати спиртовмісними засобами;
 • відвідувати сауни, лазні, басейни.

Після процедури

2 тижні після процедури:

 • не можна засмагати, відвідувати солярій
 • необхідно утриматися від фізичних навантажень

3 дня після процедури не можна:

 • відвідувати сауни, лазні, басейни
 • протирати зону спиртовмісними засобами
Кількість сеансів — 6-10, іноді вистачає 3-6. Кількість процедур залежить від кольору, розміру, якості фарби і глибини проникнення барвника, використаного для тату/татуажу. Інтервали між сеансами — 6-8 тижнів.
Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз