Косметологічні процедури, котрі проводить косметологічна студія SAVE в Обухові

[vc_single_image image=»309″ img_size=»full»]

Кислотний пілінг

Кислотний пілінг по праву називають одним з найбільш м’яких професійних пілінгів, який при своїй безпеці, дає відмінний результат. Його суть полягає у впливі кислот на шкіру, за рахунок чого вона оновлюється, стимулюється вироблення колагену і еластину. Завдяки цьому шкіра виглядає більш свіжою, молодою, звужуються пори і зменшується пігментація.

[vc_single_image image=»314″ img_size=»full»]

Комбінована чистка обличчя

Комбінована чистка обличчя є справжнім ритуалом краси для вашої шкіри. Ця процедура дозволяє не тільки очистити її від забруднень, а й завдяки косметиці, на якій процедура проводиться, зробити професійний догляд за шкірою. Суть комбінованої чистки обличчя полягає в тому, що вплив на шкіру здійснюється двома способами: механічною очисткою та ультразвуковим апаратом.

[dt_fancy_separator]
[vc_single_image image=»1054″ img_size=»380х200″]

Мікротокова терапія

методика, яка використовує слабкий імпульсний електрострум для відновлення і омолодження шкіри обличчя, шиї і тіла.

[vc_single_image image=»1108″ img_size=»380х200″]

Процедура PRX-T33

хімічний пілінг, який поєднує в собі інтенсивну омолоджуючу дію, але не має реабілітаційного періоду, завдяки інноваційному складу.

[vc_single_image image=»1141″ img_size=»380х200″]

Скрабування тіла

відмінний спосіб швидко оновити всі клітинки шкіри, наповнити їх енергією і силою

[dt_fancy_separator]

Мезотерапія

Метод мезотерапії полягає у введенні спеціальних коктейлів безпосередньо в проблемну зону особи і дозволяє створити максимальну концентрацію речовини в потрібному місці за відсутності загального впливу на організм.

[vc_single_image image=»380″ img_size=»full»]

Мезотерапія ін’єкційна

техніка введення спеціального коктейлю (набір різних препаратів, залежно від проблеми пацієнта) під шкіру мікроскопічними дозами, дуже тонкими і короткими голками, поверхнево (на глибину від 0,5 до 6мм).

[vc_single_image image=»382″ img_size=»full»]

Процедура мікронідлінгу

мікроін’єкції, які робляться чітко по мікрозонам за допомогою спеціального інструменту. Уколами проколюють не все обличчя, а лише невеликі ділянки, що вимагають допомоги.

[vc_single_image image=»384″ img_size=»full»]

Мезотерапія без’інєкційна (фонофорез)

поширений метод фізіотерапії, заснований на поєднанні впливу ультразвуку і спеціальних лікувальних або косметичних засобів.

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.
Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз