Косметологічні процедури, котрі проводить косметологічна студія SAVE в Обухові:

Кислотний пілінг
Кислотний пілінг по праву називають одним з найбільш м’яких професійних пілінгів, який при своїй безпеці, дає відмінний результат. Його суть полягає у впливі кислот на шкіру, за рахунок чого вона оновлюється, стимулюється вироблення колагену і еластину. Завдяки цьому шкіра виглядає більш свіжою, молодою, звужуються пори і зменшується пігментація.
Комбінована чистка обличчя
Комбінована чистка обличчя є справжнім ритуалом краси для вашої шкіри. Ця процедура дозволяє не тільки очистити її від забруднень, а й завдяки косметиці, на якій процедура проводиться, зробити професійний догляд за шкірою. Суть комбінованої чистки обличчя полягає в тому, що вплив на шкіру здійснюється двома способами: механічною очисткою та ультразвуковим апаратом.
Мікротокова терапія
Мікротокова терапія — методика, яка використовує слабкий імпульсний електрострум для відновлення і омолодження шкіри обличчя, шиї і тіла.
Процедура PRX-T33
Процедура PRX-T33 — хімічний пілінг, який поєднує в собі інтенсивну омолоджуючу дію, але не має реабілітаційного періоду, завдяки інноваційному складу.
Скрабування тіла
Скрабування тіла — відмінний спосіб швидко оновити всі клітинки шкіри, наповнити їх енергією і силою
Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз