Корекція та фарбування брів

Брови завжди мали особливе значення в образі жінки. У 30-ті роки їх вискубували в тонкі ниточки, в 50-ті в моду увійшли густі і виразні брови, з 60-х років прийшла мода на природність, але в наступні десятиліття жінки ще не раз орудували пінцетом.

Про форму брів

Щоб макіяж виглядав професійно і привабливо, всі риси обличчя повинні гармоніювати між собою. Всі
дівчата знають, що важливо грамотно підкреслити губи й очі, але значення брів часто применшують.  Адже брові, поряд з губами і очима, задають в макіяжі лінійний ритм і грають далеко не останню роль. Щоб домогтися ідеальної форми брів і гармонійного вигляду в цілому, потрібно враховувати форму обличчя, співвідношення рис між собою і пропорції.

Наприклад, дівчатам з круглим обличчям не варто робити округлені брови: вони зроблять обличчя ще круглішим. Тому в макіяжі та корекції брів краще орієнтуватися на всі перераховані чинники, а не на мінливу моду.

Про корекцію брів

Якщо ви не знаєте, як правильно коректувати брови, краще звертайтеся до професіоналів. Неправильне вищіпування загрожує тим, що ріст волосків порушиться.

Щоб не нашкодити собі, краще зробити форму у майстра, а між професійними корекціями вискубувати окремі волоски, які псують зовнішній вигляд. Робити це потрібно не прямо і не в протилежну сторону, а по зростанню волоска. Ті волоски, які ростуть близько до основної лінії брови, краще не чіпати.

Про фарбуванні брів

Фарбування брів підходить всім: і брюнеткам, і блондинкам. Ця процедура проводиться спеціальними
фарбами, які фарбують не тільки брови, але і шкіру. На шкірі залишається контур, і в результаті брови виглядають доглянуто навіть без косметичних засобів. Це відмінний вибір для тих дівчат, які не хочуть витрачати на щоденний макіяж багато часу. У фарбуванні використовуються гіпоалергенні фарби, якими можна фарбувати і вії, а також спеціальна хна.

Скільки протримається фарба, залежить від особливостей організму. В середньому, процедуру потрібно повторювати раз на місяць.

Ламінування вій

Це процедура, яка живить корисними компонентами і мінералами, а також подовжує їх. При ламінуванні вії виглядають довгими, натуральними і дуже красивими. Багато дівчат віддають перевагу цій процедурі в літній сезон, тому що саме в жарку пору року хочеться мати мінімум косметики на своєму обличчі, але при цьому виглядати на всі сто відсотків. Після цієї процедури вії продовжують рости і зміцнюватися. Радує також те, що під час сну вони не загинаються.

Переваги ламінування:

 • Вії приймають нову форму, приймаючи красивий вигин, навіть якщо раніше його у вас не було.
 • З’являється природний блиск.
 • Зростання вій значно прискорюється внаслідок активізації цибулин.
 • Збільшується сила вій, вони стають більш густими.
 • Структура вій набуває колишню силу, яка була втрачена через використання косметики.
 • Шкіра навколо очей харчується корисними компонентами.
 • При ламінуванні погляд стає виразнішим і створюється ефект нарощування вій.

Коли не можна робити ламінування вій?

 • Протипоказано, якщо ви робили операції навколо очей. Перш за все, ми піклуємося про красу і здоров’я в цілому, тому потрібно, щоб пройшов час після операції.
 • Вагітність. Кожній майбутній мамі хочеться виглядати чудово, але не забувайте, що ви даєте нове життя. Тому краще не випробовувати долю і почекати.
 • Індивідуальна непереносимість будь-якого компонента в складі суміші. Перед ламінуванням обов’язково дізнайтеся у косметолога, що вам нанесуть на вії. У разі алергії, може початися свербіж, почервоніння або сльозотеча.
 • Не рекомендується робити процедуру під час або після хвороб очей (наприклад, ячменю).
Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз