Кисневий догляд Booster VIP O2

Дайте втомленій тьмяній шкірі прокинутися!

Завдяки співіснуванню несприятливлого впливу на шкіру забрудненого навколишнього середовища наша шкіра забруднюється та уповільнює діяльність її функцій. Адже коли шкірі не вистачає кисню, вона не отримує в достатній кількості необхідних мікроелементів і вітамінів. Таке кисневе голодування стає причиною сухості і в’ялості шкіри, ранньої появи зморшок і закупорки пор. У зоні навколо очей з’являються темні кола, а колір шкіри набуває сірого тьмяного відтінку.

Ефект кисневого догляду від Biologique Recherche

В ході процедури використовуються препарати кисневої лінії VIP O2, до складу яких входить молекула, отримана за допомогою біотехнологій, яка збільшує концентрацію кисню на поверхні епідермісу. Внаслідок цього епідерміс продукує гормони росту клітин, які стимулюють оновлення клітин шкіри.

Процедура має миттєвий ефект — буквально на очах поліпшується загальний стан шкіри, пропадають сліди втоми, зникають темні кола в зоні навколо очей, створюється відчуття свіжості і комфорту, відновлюється здоровий колір шкіри.

Процедура ідеально підходить для всіх типів шкіри будь-якого віку. Особливо рекомендується для втомленої шкіри зі зниженим тонусом, ослабленою стресами. Крім того, препарати кисневої лінії VIP O2 рекомендуються для догляду за шкірою з проявами купероза і ідеально підходять для чоловіків.

Результати та дія після проведення Biologique Recherche Booster VIP O2 насичення киснем в Обухові:

  • Швидке відновлення поверхневих ділянок шкіри, стимулює обмінні процеси в шкірі і регенерацію епідермісу.
  • Миттєвий ліфтинг — моделює овал обличчя, чудово підтягує, тонізує шкіру, розгладжує глибокі зморшки, усуває дрібні зморшки і запобігає появі темних кіл і набряклості в зоні навколо очей.
  • Глибоке зволоження — покращує стан гідроліпідної мантії, підвищує еластичність шкіри, насичує шкіру вітамінами і мікроелементами.
  • Антикуперозна дія — зміцнює стінки судин, зменшує прояви судинного малюнка.
Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз