Гідродермабразія

Гідродермабразія — це одна з нових технологій в косметології, її ще називають вакуумний гідропілінг. Процедура поєднує в собі безкристалеву мікродермабразію і вплив спеціальних сироваток на основі антиоксидантів, в поєднанні з вакуумом.

В нашій студії процедура Гідродермабразія в Обухові проводиться на спеціальному апараті Hydro Luxx за допомогою абразивних насадок  різної ребристості і може бути використана для всіх типів шкіри.

Першим етапом процедури гідропілінгу  являється  ексфоліація, за допомогою сироваток на основі кислот, що подаються в насадку пристрою, які у взаємодії з вакуумом дають приголомшливий результат — глибоке очищення, зволоження шкіри, а також протизапальний ефект.

Крім того, вплив вакуумом стимулює кровообіг і мікроциркуляцію, відбувається лімфодренаж, а в результаті — видимий ліфтинговий ефект і підвищення тонусу шкіри.

Вакуумний гідропілінг можна використовувати для всіх типів шкіри, навіть для чутливої. Проводиться процедура абсолютно комфортно для клієнта, вона безболісна і не викликає почервоніння, подразнення на шкірі, не стягує її і не сушить. Після даної процедури очищуються пори, зменшується пігментація, а також зменшуються прояви зморшок. Також завершуючим етапом гідродермабразії в нашій студії є використання оксітерапії зі зволожуючими та заспокійливими сироватками.

Дану процедуру можна робити курсом 5 сеансів з періодичністю 1 раз на тиждень.

Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз