Ферментотерапія

Ферментотерапія в Обухові — це застосування природних каталізаторів — ферментів, з лікувальною метою. Вони здатні ефективно очистити поверхню шкіри від мертвих клітин, сприяють формуванню нового колагену і еластину, перетворюють шкіру за короткий період часу.

В нашій студії Cosmetic Studio Save у місті Обухів представлена ферментотерапія ТМ Danne, яка являється однією із найвідоміших та найдієвіших ферментотерапій у світі. Вона представляє собою 3 маски, які можна наносити на обличчя як окремо так і разом.

Залежно від того, який ефект ви хочете отримати необхідно застосовувати різні типи масок.

Три види масок для різних цілей:

Ензимна Маска №1

Вона вважається оптимальним варіантом для тих, хто хоче прибрати велику кількість жирових клітин, що сприятиме нормальному функціонуванню епідермісу. Вона очищає пори від великої кількості токсичних речовин, які накопичуються у кожного. Після її використання посилюється кровообіг і стимулюється вироблення колагену.

Ензимна Маска №2

Її використання провокує стимуляцію мотонейронів шкіри і мімічних зморшок, і як підсумок зміцнюються  тканини, що в свою чергу уповільнює процес старіння. Відбувається зміцнення м’язів, за рахунок продукування колагену, що в цілому, уповільнює процес старіння шкіри.

Ензимна Маска №3

Вона призначається для ферментативной судинноїтерапії, так як вона впливає на глибокі шари шкіри, забезпечуючи вироблення плазми. Відбувається активний дренаж лімфатичних речовини, капіляри розширюються і насичуються киснем. Таким чином піднімається імунітет всього шкірного покриву.

Ферментотерапія  показана для людей зі зневодненою шкірою, тьмяним кольором обличчя, зниженням тонусу і еластичності шкірного покриву. Ця процедура також підійде жінкам, у яких з’явилися зморшки, порушилася чіткість овалу обличчя, а шкіра стала пористою. Процедура також допоможе позбутися від кругів і набряків під очима, плям після запалень, акне.

Ферментотерапія — це унікальна можливість миттєво ревіталізувати шкіру і добре виглядати вже після першої процедури. Вона чудово підходить як молодим, так і зрілим пацієнтам.
Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз