Доглядові процедури за обличчям

Доглядові процедури представляють собою найприємніші і найбезпечніші способи впливу на шкіру, які  володіють  приголомшливою ефективністю. В результаті доглядових процедур шкіра стає підтянутою і гладкою, випромінюючи при цьому особливе сяйво, характерне для шкіри в молодості.

Професійний доглядві процедури (терапевтична косметологія) включають в себе різні маски, концентрати, креми. На особливу увагу заслуговують масажі обличчя і області декольте, що сприяють пробудженню шкіри, поліпшенню її кровопостачання, моделювання контуру обличчя, тому масаж обличчя і шиї включений в кожну доглядову програму клініки.

Завдяки продуманому комплексу косметичних процедур можна вирішити проблеми шкіри, властиві будь-якій віковій категорії пацієнтів. Фахівці косметологічної клініки бачать своє завдання в тому, щоб допомогти своїм пацієнтам продовжити молодість, допомагаючи їм якомога довше зберігати здоровий вигляд шкіри методами терапевтичної косметології, в основі якої лежать професійні доглядові процедури.

Професійні доглядові процедури сьогодні доступні практично кожному. Тут немає жодних обмежень за віком. Чим раніше ви почнете піклуватися про свою шкіру, тим довше ви збережете її молодою і свіжою.

Види доглядових процедур в Cosmetic Studio Save:

«Масаж обличчя»

Косметичний масаж обличчя — це відмінна зарядка для м’язів. Саме за допомогою цієї процедури можна зробити шкіру обличчя пружною, а також позбутися від зморшок.

Масаж, який виконаний за всіма правилами, значно впливає на лімфодренаж, а також на мікроциркуляцію кров’яного потоку. За рахунок цього з обличчя зникають ознаки набряклості. При правильному проведенні масажу тканини насичуються необхідною кількістю кисню. Тому шкіра після масажу виглядає доглянутою і здоровою.

Певні техніки масажу дозволяють позбутися від різних зморшок, в тому числі і мімічних. Також цей метод є досить ефективним способом боротьби з першими ознаками старіння. Позбутися від ненависного другого підборіддя і в’ялої шкіри теж можна за допомогою масажу.

Правильно виконаний масаж — це можливість зробити шкіру пружною, свіжою, молодою.

Не секрет, що саме на обличчі розташована величезна кількість біологічних точок. Оскільки кожна з точок відповідає за роботу будь-якого органу, то стимуляція їх веде до поліпшення роботи всього організму. Правильний масаж обличчя дає відчути гармонію не тільки в тілі, але і в душі.

«Нехірургічна підтяжка обличчя»

Ефективна процедура, що направлена на підтяжку овала обличчя. Ефект помітний вже після першої процедури. Спеціальні компонентни маски дарують шкірі здоровий сяючий вигляд, вирівнюють тон, тримають ліфтинг зони підборіддя та щічок. Дана процедура ввжається експрес-процедурою і її можна робити перед важливими подіями, щоб мати бездоганний вид.

«Стоп купероз»

Процедура направлення на покращення мікроцеркуляції в судинах, зменшення проявів куперозу, чутливості та почервоніння шкіри. В процедуру входять активна антикуперозна ампула, та антикуперозний альгінат. При періодичному проходженні даної процедури, клієнти помічають, що шкіра перестає буди такою реактивню, зникає почервоніння на сонці, холоді, від рушника. Прояви куперозу стають менше помітними, а нові капіляри не проявляються.

«Глибоке зволоження»

Процедура направлена на максимальне досягнення зволоження шкіри, за рахунок використання активних зволожуючих ампул та маски. Особливо дану процедуру потрібно проходити в літній період, перед морем і після. Дана процедура знімає сухість та лущення шкіри.

«Термоомолодження»

В процедурі використовується спеціальна термоактивна гіпсова маска та активні ліфтингові концентрати для миттєвого ефекту підтяжки обличчя. Дана процедура показана для тих, хто бажає підтянути підборіддя, зменшити овал обличчя та вирівняти зморшки. Являється також експрес процедурою.

«Процедура Express D-tox»

Це унікальна процедура, що допомагає глибоко очистити шкіру, та захистити її від впливу навколишнього середовища ( забруднене повітря, паління), постійне не висипання та огане харчування.

Дана процедура направлена на те, щоб насити Вашу шкіру киснем, позбавити її токсинів, нормалізувати роботу сальних залоз та гідро ліпідний баланс. Для оптимального результату необхідно провести курс із 3 процедур на протязі місяця. Курс бажано проходити 2-3 рази на рік.

Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз