Видалення татуажу «Ремувером»

Один з ефективних способів позбавлення від татуажу або перманентного макіяжу це хімічний спосіб за допомогою спеціального складу — суспензії «Ремувер».

Дія «Ремувер» проста — потрапляючи в шкіру, він зв’язується з молекулами пігменту, захоплює їх і витягає назовні.

Які види татуажу можна видаляти подібним методом?

За допомогою кислотно-солевого розчину «Ремувер» можна видалити:

-Перманентний макіяж (татуаж) особи, а саме татуаж брів і губ.

-Тату на тілі будь-якого терміну давності і глибини залягання.

pr-mak-new

Особливості видалення татуажу Ремувер.

«Ремувер» гідно конкурує, а в чомусь навіть перевершує лазерну процедуру видалення татуажу. Справа в тому, що лазер «бачить» не всі відтінки, на відміну від «Ремувер». Лазер «спалює» і дробить фарбу виводячи мікрочастинки через кров’яну і лімфатичну систему, в той час як «Ремувер» захоплює молекули, переробляючи і виводячи з організму через поверхневі шари шкіри.

У разі видалення татуажу губ, саме «Ремувер» дає кращі результати.

Лазер погано розрізняє світлі відтінки,  адже на губи наносять пігмент змішаний з білим відтінком. При видаленні лазер зробить губи чорно-сірими, а при використанні «Ремувер» цього не станеться.

Якщо глибина залягання пігменту велика, то лазеру буде важко впорається, а значить доведеться застосовувати велику потужність, як відомо, в цьому випадку можуть утворюватися шрами і рубці. Застосування «Ремувер» нічим не обмежена, але можливо буде потрібно більшу кількість процедур.

За одну процедуру Ремувер здатний висвітлити татуаж на 2 тони.

Кому показана дана процедура.

Всім, хто хоче позбутися від татуажу, татуювань, наколок незалежно від терміну давності нанесення.

Підготовка до процедури.

Так як процедура видалення татуажу «Ремувер» схожа на процедуру нанесення татуажу, рекомендації з попередньої підготовки будуть ідентичні, а саме:

-За 3 дня до процедури утриматися від прийому алкоголю і прийому препаратів, які розріджують кров.

-Безпосередньо перед процедурою не пити чай, каву, енергетичних напоїв — всього того, що здатне підвищувати артеріальний тиск.

-Якщо має бути робота над губами, за 3 дні почати прийом протигерпесних препаратів.

Як проводиться:

Процедура видалення татуажу виконується в декілька етапів і має свої особливості.

  1. Ремувер наноситься на невелику ділянку шкіри.

Якщо татуаж майже завжди виконується повністю за одну процедуру з можливими після цього корекціями, то виведення татуажу «Ремувер» вимагає більшої ретельності.

Пов’язано це з тим, що нанесення суспензії можливо на невелику ділянку шкіри. Майстри зазвичай схематично ділять ділянки тату і здійснюють процедуру в декілька заходів.

Суспензія повинна проникнути на глибину татуажу і можливо це за допомогою машинки для нанесення перманентного макіяжу (татуажу). Сама процедура дуже схожа — визначають ділянку для роботи, наносять знеболюючий крем або спрей і рівномірно проходяться машинкою.

  1. Далі протягом декількох днів утворюється кірочка.

В середньому знадобиться близько трьох тижнів, в той час як після процедури татуажу загоєння відбувається протягом двох тижнів. Після того, як кірочка зійде самостійно, результат процедури можна побачити через місяць, іноді трьох.

Терміни виведення пігментів зазвичай такі: перманентний макіяж (татуаж) до трьох місяців, татуювання до 6 місяців.

Подальший догляд.

Ретельний догляд після процедури запорука успішного видалення татуажу.

Головна заборона — не можна мочити ділянку шкіри, яка піддавалася обробкою суспензією протягом 72 годин. До моменту відокремлення скоринки утримайтеся від відвідування сауни і басейну.

Не можна чесати, колупати і чіпати, після процедури сформується скоринка, яка повинна відпасти самостійно!

Чому не можна здирати кірочки?

По-перше, кірочки містять хімічні речовини Ремувер, компоненти яких вступають у взаємодію з пігментом татуажу, в результаті чого він виводиться назовні.

По-друге, в шкірі є базальний шар клітин, за рахунок якого вона оновлюється. Зверху — багато шарів епідермісу, клітини якого відлущюються і наростають знову. Епідерміс буде наростати, поки не пошкоджений базальний шар. Якщо колупати скоринки, утворені після використання Ремувера, то базальтовий шар буде пошкоджений, і шкірі просто небуде з чого  відновлюватися, і на цьому місці з’явиться рубець.

Колір скоринки з часом буде темніти — це природна реакція, в цей момент виводиться пігмент.

В процесі відновлення можна використовувати крем ранозагоюючий. Не хвилюйтеся, якщо почервоніння буде сходити не так швидко, як вам здається, з часом воно обов’язково пропаде.

Подальша корекція.

Залежно від складності випадку, зазвичай вистачає  3 – 5 процедур для повного видалення татуажу. Кожну повторну маніпуляцію проводять після повного загоєння попередньої, а саме з різницею в 2 місяці.

Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз