Biologique Recherche у косметологічній студії Cosmetic Studio Save

Кожна жінка знає одне просте правило — щоб виглядати неперевершено, необхідно регулярно піклуватися про шкіру обличчя, шиї і декольте.

Процедури по догляду за обличчям, розроблені фахівцями лабораторії Biologique Recherche — це унікальний комплекс методик і препаратів, спрямований на ефективне і досить швидке досягнення необхідного результату.

Методологія Biologique Recherche має репутацію вражаючої ефективності, використовуючи клінічний підхід до краси. У протоколах Biologique Recherche найвищі концентрації активних інгредієнтів, які застосовуються для «відновлення» епідермісу та сприяють активації як його регенераційних властивостей, так і властивостей глибинних структур шкіри.  Унікальні переваги цих найсучасніших, індивідуальних процедур по догляду за шкірою є як миттєвими, так і тривалими.

Концепція процедур з застосуванням косметики Biologique Recherche в нашій студії Cosmetic Studio Save  — це поєднання високоактивних препаратів з унікальними масажними техніками та апаратними методиками.

Обширна лінійка препаратів дає в руки наших косметологів потужний інструмент для досягнення поточних результатів.

Процедури Biologique Recherche у студії Cosmetic Studio Save

В нашій студії ми підготували для тебе чотири процедури догляду за обличчям із застосуванням косметики Biologique Recherche, на яких ти не тільки отримаєш релакс та чудовий результат, а і зможеш отримати консультацію по підбору домашнього догляду саме для твого типу шкіри.

null

Кисневий догляд Booster VIP O2

null

Комплексний ліфтинг обличчя, шиї та декольте LIFT C.V.S.

null

Відновлюючий догляд Soin Restructurant & Lissant

null

Тонізуючий догляд з лосьйоном MC 110

Меню
Call Now ButtonЗателефонувати зараз